20 maart 2024 20:45 zaal 1 de Strandloper / Ginsterveld 2 – Grenzeloos / Kort |
9 - 2 |
20 maart 2024 20:45 zaal 2 Plan West Zierikzee – van Heukelom Group |
2 - 4 |
20 maart 2024 20:10 zaal 1 Stella boys / de Banjaard 2 – Centerpoint Fietsen |
5 - 3 |
20 maart 2024 19:00 zaal 1 Hotel van Oppen / Oassis – D.D.E.Z.O.M |
5 - 4 |
20 maart 2024 19:00 zaal 2 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – Autobedrijf Oosterland |
1 - 5 |
13 maart 2024 20:45 zaal 1 Autobedrijf Oosterland – Hotel van Oppen / Oassis |
11 - 1 |
13 maart 2024 20:10 zaal 1 Centerpoint Fietsen – ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants |
4 - 5 |
13 maart 2024 19:35 zaal 1 van Heukelom Group – Stella boys / de Banjaard 2 |
4 - 2 |
13 maart 2024 19:35 zaal 2 D.D.E.Z.O.M – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
2 - 7 |
13 maart 2024 19:00 zaal 1 Grenzeloos / Kort – Plan West Zierikzee |
0 - 5 |
6 maart 2024 20:45 zaal 1 Stella boys / de Banjaard 2 – Grenzeloos / Kort |
3 - 4 |
6 maart 2024 20:45 zaal 2 Centerpoint Fietsen – Autobedrijf Oosterland |
2 - 6 |
6 maart 2024 20:10 zaal 1 de Strandloper / Ginsterveld 2 – Hotel van Oppen / Oassis |
11 - 0 |
6 maart 2024 19:35 zaal 1 Plan West Zierikzee – D.D.E.Z.O.M |
9 - 2 |
6 maart 2024 19:00 zaal 1 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – van Heukelom Group |
3 - 5 |
28 februari 2024 20:45 zaal 1 van Heukelom Group – Centerpoint Fietsen |
7 - 1 |
28 februari 2024 20:10 zaal 1 Grenzeloos / Kort – ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants |
5 - 6 |
28 februari 2024 19:35 zaal 1 Hotel van Oppen / Oassis – Plan West Zierikzee |
4 - 11 |
28 februari 2024 19:00 zaal 1 D.D.E.Z.O.M – Stella boys / de Banjaard 2 |
4 - 5 |
28 februari 2024 19:00 zaal 2 Autobedrijf Oosterland – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
2 - 3 |
14 februari 2024 20:45 zaal 1 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – D.D.E.Z.O.M |
7 - 2 |
14 februari 2024 20:10 zaal 1 Plan West Zierikzee – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
3 - 4 |
14 februari 2024 20:10 zaal 2 van Heukelom Group – Autobedrijf Oosterland |
8 - 2 |
14 februari 2024 19:35 zaal 1 Stella boys / de Banjaard 2 – Hotel van Oppen / Oassis |
4 - 7 |
14 februari 2024 19:00 zaal 2 Centerpoint Fietsen – Grenzeloos / Kort |
4 - 3 |
7 februari 2024 20:45 zaal 1 Grenzeloos / Kort – van Heukelom Group |
1 - 8 |
7 februari 2024 20:10 zaal 1 Autobedrijf Oosterland – Plan West Zierikzee |
2 - 6 |
7 februari 2024 19:35 zaal 1 D.D.E.Z.O.M – Centerpoint Fietsen |
4 - 3 |
7 februari 2024 19:00 zaal 1 Hotel van Oppen / Oassis – ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants |
5 - 0 |
7 februari 2024 19:00 zaal 2 de Strandloper / Ginsterveld 2 – Stella boys / de Banjaard 2 |
4 - 2 |
31 januari 2024 20:45 zaal 1 Stella boys / de Banjaard 2 – Plan West Zierikzee |
0 - 4 |
31 januari 2024 20:10 zaal 1 van Heukelom Group – D.D.E.Z.O.M |
7 - 1 |
31 januari 2024 19:35 zaal 1 Grenzeloos / Kort – Autobedrijf Oosterland |
3 - 6 |
31 januari 2024 19:35 zaal 2 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
6 - 7 |
31 januari 2024 19:00 zaal 2 Centerpoint Fietsen – Hotel van Oppen / Oassis |
5 - 0 |
10 januari 2024 20:45 zaal 2 de Strandloper / Ginsterveld 2 – Centerpoint Fietsen |
7 - 4 |
10 januari 2024 20:10 zaal 1 D.D.E.Z.O.M – Grenzeloos / Kort |
6 - 2 |
10 januari 2024 19:35 zaal 1 Stella boys / de Banjaard 2 – Autobedrijf Oosterland |
4 - 2 |
10 januari 2024 19:35 zaal 2 Plan West Zierikzee – ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants |
7 - 2 |
10 januari 2024 19:00 zaal 2 Hotel van Oppen / Oassis – van Heukelom Group |
3 - 13 |
3 januari 2024 20:10 zaal 1 Autobedrijf Oosterland – D.D.E.Z.O.M |
3 - 0 |
3 januari 2024 20:10 zaal 2 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – Stella boys / de Banjaard 2 |
2 - 7 |
3 januari 2024 19:35 zaal 2 van Heukelom Group – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
7 - 6 |
3 januari 2024 19:00 zaal 1 Grenzeloos / Kort – Hotel van Oppen / Oassis |
1 - 3 |
3 januari 2024 19:00 zaal 2 Centerpoint Fietsen – Plan West Zierikzee |
2 - 10 |
20 december 2023 20:45 zaal 1 Plan West Zierikzee – van Heukelom Group |
3 - 2 |
20 december 2023 20:45 zaal 2 de Strandloper / Ginsterveld 2 – Grenzeloos / Kort |
12 - 1 |
20 december 2023 20:10 zaal 1 Stella boys / de Banjaard 2 – Centerpoint Fietsen |
3 - 2 |
20 december 2023 19:00 zaal 1 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – Autobedrijf Oosterland |
6 - 7 |
20 december 2023 19:00 zaal 2 Hotel van Oppen / Oassis – D.D.E.Z.O.M |
3 - 3 |
13 december 2023 20:45 zaal 2 Autobedrijf Oosterland – Hotel van Oppen / Oassis |
3 - 1 |
13 december 2023 20:10 zaal 1 Centerpoint Fietsen – ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants |
4 - 2 |
13 december 2023 19:35 zaal 2 van Heukelom Group – Stella boys / de Banjaard 2 |
6 - 1 |
13 december 2023 19:00 zaal 1 D.D.E.Z.O.M – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
1 - 9 |
13 december 2023 19:00 zaal 2 Grenzeloos / Kort – Plan West Zierikzee |
0 - 5 |
6 december 2023 20:45 zaal 1 Centerpoint Fietsen – Autobedrijf Oosterland |
3 - 4 |
6 december 2023 20:45 zaal 2 de Strandloper / Ginsterveld 2 – Hotel van Oppen / Oassis |
5 - 3 |
6 december 2023 20:10 zaal 1 Stella boys / de Banjaard 2 – Grenzeloos / Kort |
5 - 2 |
6 december 2023 19:35 zaal 2 Plan West Zierikzee – D.D.E.Z.O.M |
5 - 4 |
6 december 2023 19:00 zaal 2 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – van Heukelom Group |
4 - 2 |
29 november 2023 20:45 zaal 1 D.D.E.Z.O.M – Stella boys / de Banjaard 2 |
1 - 7 |
29 november 2023 20:10 zaal 1 Grenzeloos / Kort – ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants |
0 - 4 |
29 november 2023 20:10 zaal 2 van Heukelom Group – Centerpoint Fietsen |
7 - 1 |
29 november 2023 19:35 zaal 1 Autobedrijf Oosterland – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
3 - 4 |
29 november 2023 19:35 zaal 2 Hotel van Oppen / Oassis – Plan West Zierikzee |
6 - 6 |
22 november 2023 20:45 zaal 1 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – D.D.E.Z.O.M |
10 - 4 |
22 november 2023 20:10 zaal 2 Plan West Zierikzee – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
2 - 3 |
22 november 2023 19:35 zaal 1 van Heukelom Group – Autobedrijf Oosterland |
4 - 2 |
22 november 2023 19:35 zaal 2 Stella boys / de Banjaard 2 – Hotel van Oppen / Oassis |
3 - 1 |
22 november 2023 19:00 zaal 2 Centerpoint Fietsen – Grenzeloos / Kort |
5 - 5 |
15 november 2023 20:45 zaal 1 Grenzeloos / Kort – van Heukelom Group |
5 - 6 |
15 november 2023 20:10 zaal 2 Autobedrijf Oosterland – Plan West Zierikzee |
2 - 3 |
15 november 2023 19:35 zaal 1 Hotel van Oppen / Oassis – ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants |
2 - 1 |
15 november 2023 19:35 zaal 2 D.D.E.Z.O.M – Centerpoint Fietsen |
2 - 3 |
15 november 2023 19:00 zaal 2 de Strandloper / Ginsterveld 2 – Stella boys / de Banjaard 2 |
6 - 1 |
8 november 2023 20:10 zaal 1 van Heukelom Group – D.D.E.Z.O.M |
14 - 0 |
8 november 2023 19:35 zaal 1 Grenzeloos / Kort – Autobedrijf Oosterland |
0 - 5 |
8 november 2023 19:35 zaal 2 Centerpoint Fietsen – Hotel van Oppen / Oassis |
5 - 0 |
8 november 2023 19:00 zaal 1 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
0 - 5 |
8 november 2023 19:00 zaal 2 Stella boys / de Banjaard 2 – Plan West Zierikzee |
0 - 3 |
1 november 2023 21:20 Zaal 1 Stella boys / de Banjaard 2 – Autobedrijf Oosterland |
1 - 6 |
1 november 2023 20:45 Zaal 1 de Strandloper / Ginsterveld 2 – Centerpoint Fietsen |
6 - 5 |
1 november 2023 20:45 Zaal 2 Hotel van Oppen / Oassis – van Heukelom Group |
4 - 4 |
1 november 2023 19:35 Zaal 2 Plan West Zierikzee – ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants |
8 - 2 |
1 november 2023 19:00 Zaal 1 D.D.E.Z.O.M – Grenzeloos / Kort |
3 - 2 |
25 oktober 2023 21:20 Zaal 1 Autobedrijf Oosterland – D.D.E.Z.O.M |
5 - 2 |
25 oktober 2023 20:45 Zaal 1 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – Stella boys / de Banjaard 2 |
2 - 3 |
25 oktober 2023 20:10 Zaal 1 van Heukelom Group – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
5 - 0 |
25 oktober 2023 20:10 Zaal 2 Grenzeloos / Kort – Hotel van Oppen / Oassis |
6 - 2 |
25 oktober 2023 19:00 Zaal 2 Centerpoint Fietsen – Plan West Zierikzee |
0 - 4 |
18 oktober 2023 20:45 Zaal 1 de Strandloper / Ginsterveld 2 – Grenzeloos / Kort |
4 - 4 |
18 oktober 2023 20:45 Zaal 2 Hotel van Oppen / Oassis – D.D.E.Z.O.M |
8 - 1 |
18 oktober 2023 20:10 Zaal 1 Stella boys / de Banjaard 2 – Centerpoint Fietsen |
2 - 2 |
18 oktober 2023 19:00 Zaal 1 ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants – Autobedrijf Oosterland |
2 - 3 |
18 oktober 2023 19:00 Zaal 2 Plan West Zierikzee – van Heukelom Group |
0 - 3 |
11 oktober 2023 20:45 Zaal 2 Autobedrijf Oosterland – Hotel van Oppen / Oassis |
5 - 1 |
11 oktober 2023 20:10 Zaal 1 Grenzeloos / Kort – Plan West Zierikzee |
3 - 6 |
11 oktober 2023 20:10 Zaal 2 Centerpoint Fietsen – ASVB van der Wekken transport / Schipper Accountants |
1 - 4 |
11 oktober 2023 19:35 Zaal 1 van Heukelom Group – Stella boys / de Banjaard 2 |
6 - 2 |
11 oktober 2023 19:35 Zaal 2 D.D.E.Z.O.M – de Strandloper / Ginsterveld 2 |
3 - 5 |