Uitslagen en Standen

Pos Team G W T L Doelpunten Ptn
1 Deco Home 10 7 3 0 53 - 28 24
2 de Strandloper Ginsterveld 2 10 4 3 3 31 - 27 15
3 FC Hanse Staalbouw 10 4 3 3 27 - 28 12
4 Motorenboys 10 3 3 4 31 - 34 12
5 Grenzeloos/Kort 10 3 2 5 30 - 39 11
6 Stellaboys 't Centrum 2 10 1 2 7 19 - 35 4
G = Aantal gespeelde wedstrijden W = Aantal gewonnen wedstrijden T = Aantal wedstrijden Gelijk spel L = Aantal verloren wedstrijden
Wedstrijd Uitslag
3 april 2019 21:15 Zaal 2
de Strandloper Ginsterveld 2 FC Hanse Staalbouw

2 - 4

3 april 2019 19:55 Zaal 2
Deco Home Grenzeloos/Kort

10 - 1

3 april 2019 19:15 Zaal 2
Motorenboys Stellaboys 't Centrum 2

5 - 2

27 maart 2019 21:15 Zaal 2
Deco Home Motorenboys

7 - 4

27 maart 2019 20:35 Zaal 2
Grenzeloos/Kort FC Hanse Staalbouw

5 - 0

27 maart 2019 19:55 Zaal 2
de Strandloper Ginsterveld 2 Stellaboys 't Centrum 2

3 - 2

20 maart 2019 20:35 Zaal 1
Grenzeloos/Kort Motorenboys

3 - 3

20 maart 2019 19:55 Zaal 2
Deco Home de Strandloper Ginsterveld 2

1 - 1

20 maart 2019 19:15 Zaal 1
Stellaboys 't Centrum 2 FC Hanse Staalbouw

1 - 1

13 maart 2019 21:55 Zaal 1
Deco Home Stellaboys 't Centrum 2

2 - 2

13 maart 2019 21:15 Zaal 1
Grenzeloos/Kort de Strandloper Ginsterveld 2

2 - 4

13 maart 2019 19:55 Zaal 2
Motorenboys FC Hanse Staalbouw

1 - 3

6 maart 2019 21:55 Zaal 2
Motorenboys de Strandloper Ginsterveld 2

4 - 4

6 maart 2019 21:15 Zaal 2
Deco Home FC Hanse Staalbouw

5 - 0

6 maart 2019 19:15 Zaal 2
Grenzeloos/Kort Stellaboys 't Centrum 2

3 - 4

20 februari 2019 21:15 Zaal 1
Deco Home Grenzeloos/Kort

8 - 6

20 februari 2019 20:35 Zaal 2
de Strandloper Ginsterveld 2 FC Hanse Staalbouw

3 - 4

20 februari 2019 19:55 Zaal 1
Motorenboys Stellaboys 't Centrum 2

2 - 1

13 februari 2019 21:55 Zaal 1
Grenzeloos/Kort FC Hanse Staalbouw

2 - 2

13 februari 2019 20:35 Zaal 1
de Strandloper Ginsterveld 2 Stellaboys 't Centrum 2

2 - 0

13 februari 2019 19:15 Zaal 1
Deco Home Motorenboys

6 - 5

6 februari 2019 20:35 Zaal 2
Stellaboys 't Centrum 2 FC Hanse Staalbouw

3 - 8

6 februari 2019 19:55 Zaal 1
Deco Home de Strandloper Ginsterveld 2

5 - 3

6 februari 2019 19:55 Zaal 2
Grenzeloos/Kort Motorenboys

3 - 1

30 januari 2019 21:15 Zaal 2
Motorenboys FC Hanse Staalbouw

2 - 1

30 januari 2019 20:35 Zaal 1
Deco Home Stellaboys 't Centrum 2

5 - 2

30 januari 2019 19:15 Zaal 1
Grenzeloos/Kort de Strandloper Ginsterveld 2

1 - 5

23 januari 2019 21:15 Zaal 2
Motorenboys de Strandloper Ginsterveld 2

4 - 4

23 januari 2019 20:35 Zaal 1
Grenzeloos/Kort Stellaboys 't Centrum 2

4 - 2

23 januari 2019 19:15 Zaal 2
Deco Home FC Hanse Staalbouw

4 - 4