Auteur: Nico Hillebrand

Bekerprogramma 10 Januari

Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
10 januari 2018 19:15 Zaal 1
Deco Home Zierikzee FC Kerkwerve/ 't Oliegeultje

1 - 2

10 januari 2018 19:15 Zaal 2
Strandloper/Ginsterveld 1 ASZ

6 - 2

10 januari 2018 19:55 Zaal 1
Fietsoutlet Zeeland Van Klinken Montage

3 - 8

10 januari 2018 19:55 Zaal 2
Vleesboerderij Boot Stellaboys/ 't Centrum 2

4 - 2

10 januari 2018 20:35 Zaal 1
Motorenboys LT de Haven

0 - 10

10 januari 2018 20:35 Zaal 2
Stellaboys/ 't Centrum 1 Strandloper/Ginsterveld 2

5 - 0

10 januari 2018 21:15 Zaal 1
Van Oeveren - ZSC'62 D.D.E.Z.O.M

15 - 3

10 januari 2018 21:15 Zaal 2
FAXE Hanse Staalbouw

0 - 5

28 februari 2018 19:15 Zaal 1
Vleesboerderij Boot Strandloper/Ginsterveld 1

-:-

28 februari 2018 19:15 Zaal 2
Van Klinken Montage LT de Haven

-:-

28 februari 2018 19:55 Zaal 1
Hanse Staalbouw FC Kerkwerve/ 't Oliegeultje

-:-

28 februari 2018 19:55 Zaal 2
Stellaboys/ 't Centrum 1 Van Oeveren - ZSC'62

-:-

van Oeveren/ZSC’62 wint eindejaarstoernooi

In een spetterende finale tussen de Strandloper/Ginsterveld en van Oeveren/ZSC’62 was het uiteindelijk de laatste die na 2-2 en strafschoppen de grootste beker mee naar huis mocht nemen.

Na een 2-0 achterstand wisten de mannen uit Scharendijke in de tweede helft knap terug te komen. Waar de grootste kansen toch wel voor de strandloper waren, was van Oeveren de gelukkigste.

Bij de strafschoppen was het helaas minder spannend. De eerste 2 werden gemist door ginsterveld. ZSC schoot wel 2x raak.

In de strijd tussen de 3e en 4e plaats was Saman Boys 2 veruit de sterkste (6-0) tegen FC Mattheslakkur, waardoor zij de beker voor de 3e plaats in ontvangst mochten nemen.

Speelschema eindejaarstoernooi

POULE A (Zaal 1) POULE B (Zaal 2)
CS Telecom

Hanse Staalbouw

Van Oeveren/ZSC’62

Strandloper/Ginsterveld

Van Klinken Montage

RKZ

Saman Boys 1

Saman Boys 2

FC Mattheslakkur

Airpack

 

 

SPEELTIJD WEDSTRIJD
10.15 – 10.35 CS Telecom Hanse Staalbouw
10.40 – 11.00 Van Oeveren/ZSC’62 Strandloper/Ginsterveld
11.05 – 11.25 Van Klinken Montage CS Telecom
11.30 – 11.50 Hanse Staalbouw Van Oeveren/ZSC’62
11.55 – 12.15 Strandloper/Ginsterveld Van Klinken Montage
12.20 – 12.40 CS Telecom Van Oeveren/ZSC’62
12.45 – 13.05 Van Klinken Montage Hanse Staalbouw
13.10 – 13.30 Strandloper/Ginsterveld CS Telecom
13.35 – 13.55 Van Oeveren/ZSC’62 Van Klinken Montage
14.00 – 14.20 Hanse Staalbouw Strandloper/Ginsterveld

 

 

SPEELTIJD WEDSTRIJD
10.15 – 10.35 RKZ Saman Boys 1
10.40 – 11.00 FC Mattheslakkur Airpack
11.05 – 11.25 Saman Boys 2 RKZ
11.30 – 11.50 Saman Boys 1 FC Mattheslakkur
11.55 – 12.15 Airpack Saman Boys 2
12.20 – 12.40 RKZ FC Mattheslakkur
12.45 – 13.05 Saman Boys 2 Saman Boys 1
13.10 – 13.30 Airpack RKZ
13.35 – 13.55 FC Mattheslakkur Saman Boys 2
14.00 – 14.20 Saman Boys 1 Airpack

 

HALVE FINALES  
SPEELTIJD ZAAL 1 UITSLAG ZAAL 2
14.30-15.00 (2×15) Nr.1 Poule A – Nr.2 Poule B Nr.2 Poule A – Nr.1 Poule B

 

  9e EN 10e PLAATS   7e EN 8e PLAATS
SPEELTIJD ZAAL 1 UITSLAG ZAAL 2
15.05 – 15.25 Nr.5 Poule A – Nr.5 Poule B Nr.4 Poule A – Nr.4 Poule B

 

  5e EN 6e PLAATS   3e EN 4e PLAATS
SPEELTIJD ZAAL 1 UITSLAG ZAAL 2
15.30 – 15.50 Nr.3 Poule A – Nr.3 Poule B Verliezer Halve finale 1 -Verliezer Halve finale 2

 

 

FINALE  
SPEELTIJD ZAAL 1
15.55 – 16.25 (2×15) Winnaar halve finale 1 – Winnaar halve finale 2