Pos Team G W T L DoelpuntenSaldo Ptn
1 Bloemensuper/Phone Repair Zeeland 18 14 2 2 99 - 43+56 44
2 Stella boys/de Banjaard 1 18 13 3 2 121 - 45+76 42
3 C.S. Telecom en IT 18 11 4 3 86 - 31+55 37
4 de Strandloper/Ginsterveld 1 17 12 0 5 72 - 34+38 36
5 van Klinken montage 18 9 2 7 77 - 72+5 29
6 FC Kerkwerve/'t Oliegeultje 18 6 2 10 56 - 72-16 19
7 AVSB/Schipper accountants 18 6 2 10 61 - 94-33 17
8 Stormachtig 18 3 1 14 35 - 98-63 10
9 van Heukelom Group 18 1 3 14 33 - 95-62 3
10 Grenzeloos Kort 9 0 1 8 8 - 64-56 -5

G=Gespeeld, W=Gewonnen, T=Gelijkspel, L=Verloren

Wedstrijd Uitslag
25 januari 2023 21:20 Zaal 2
van Klinken montage C.S. Telecom en IT

4 - 3

25 januari 2023 20:45 Zaal 2
AVSB/Schipper accountants Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

3 - 12

25 januari 2023 20:10 Zaal 1
van Heukelom Group FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

2 - 6

25 januari 2023 19:35 Zaal 1
Stormachtig Stella boys/de Banjaard 1

2 - 13

18 januari 2023 20:45 Zaal 2
de Strandloper/Ginsterveld 1 C.S. Telecom en IT

2 - 1

18 januari 2023 20:10 Zaal 2
Stormachtig Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

1 - 7

18 januari 2023 19:00 Zaal 1
van Heukelom Group Stella boys/de Banjaard 1

4 - 11

18 januari 2023 19:00 Zaal 2
van Klinken montage AVSB/Schipper accountants

7 - 1

11 januari 2023 21:20 Zaal 1
van Heukelom Group Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

2 - 12

11 januari 2023 21:20 Zaal 2
Stormachtig AVSB/Schipper accountants

3 - 4

11 januari 2023 20:45 Zaal 1
FC Kerkwerve/'t Oliegeultje C.S. Telecom en IT

0 - 10

11 januari 2023 19:00 Zaal 2
van Klinken montage de Strandloper/Ginsterveld 1

4 - 6

4 januari 2023 21:20 Zaal 2
FC Kerkwerve/'t Oliegeultje de Strandloper/Ginsterveld 1

0 - 5

4 januari 2023 20:45 Zaal 1
Stella boys/de Banjaard 1 C.S. Telecom en IT

2 - 2

4 januari 2023 20:10 Zaal 2
van Klinken montage Stormachtig

10 - 2

4 januari 2023 19:00 Zaal 2
van Heukelom Group AVSB/Schipper accountants

2 - 8

21 december 2022 21:20 Zaal 2
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland C.S. Telecom en IT

5 - 3

21 december 2022 20:45 Zaal 2
van Klinken montage FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

4 - 2

21 december 2022 20:10 Zaal 1
van Heukelom Group Stormachtig

2 - 3

21 december 2022 20:10 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 1 de Strandloper/Ginsterveld 1

2 - 1

14 december 2022 20:45 Zaal 1
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland de Strandloper/Ginsterveld 1

2 - 4

14 december 2022 20:45 Zaal 2
van Klinken montage van Heukelom Group

4 - 3

14 december 2022 20:10 Zaal 2
AVSB/Schipper accountants C.S. Telecom en IT

2 - 4

14 december 2022 19:35 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 1 FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

11 - 3

7 december 2022 21:20 Zaal 1
Stormachtig C.S. Telecom en IT

1 - 6

7 december 2022 20:45 Zaal 1
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

6 - 2

7 december 2022 20:10 Zaal 2
van Klinken montage Stella boys/de Banjaard 1

3 - 6

7 december 2022 19:35 Zaal 2
AVSB/Schipper accountants de Strandloper/Ginsterveld 1

2 - 12

23 november 2022 20:45 Zaal 1
van Klinken montage Grenzeloos Kort

-:-

Cancelled

23 november 2022 20:45 Zaal 2
van Heukelom Group C.S. Telecom en IT

1 - 7

23 november 2022 19:35 Zaal 2
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland Stella boys/de Banjaard 1

4 - 6

23 november 2022 19:00 Zaal 1
AVSB/Schipper accountants FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

8 - 1

23 november 2022 19:00 Zaal 2
Stormachtig de Strandloper/Ginsterveld 1

0 - 10

16 november 2022 21:20 Zaal 1
AVSB/Schipper accountants Stella boys/de Banjaard 1

2 - 11

16 november 2022 21:20 Zaal 2
van Heukelom Group de Strandloper/Ginsterveld 1

0 - 3

16 november 2022 20:10 Zaal 1
Grenzeloos Kort C.S. Telecom en IT

-:-

Cancelled

16 november 2022 20:10 Zaal 2
van Klinken montage Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

2 - 7

16 november 2022 19:35 Zaal 1
Stormachtig FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

2 - 6

9 november 2022 21:20 Zaal 1
van Klinken montage C.S. Telecom en IT

3 - 3

9 november 2022 20:10 Zaal 1
Stormachtig Stella boys/de Banjaard 1

2 - 9

9 november 2022 20:10 Zaal 2
AVSB/Schipper accountants Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

0 - 5

9 november 2022 19:35 Zaal 1
Grenzeloos Kort de Strandloper/Ginsterveld 1

-:-

Cancelled

9 november 2022 19:35 Zaal 2
van Heukelom Group FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

1 - 2

2 november 2022 21:20 Zaal 1
Grenzeloos Kort FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

1 - 13

2 november 2022 21:20 Zaal 2
van Heukelom Group Stella boys/de Banjaard 1

1 - 5

2 november 2022 20:45 Zaal 1
C.S. Telecom en IT de Strandloper/Ginsterveld 1

3 - 1

2 november 2022 19:35 Zaal 2
van Klinken montage AVSB/Schipper accountants

4 - 5

2 november 2022 19:00 Zaal 1
Stormachtig Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

4 - 7

26 oktober 2022 20:45 Zaal 2
van Klinken montage de Strandloper/Ginsterveld 1

3 - 2

26 oktober 2022 20:10 Zaal 1
FC Kerkwerve/'t Oliegeultje C.S. Telecom en IT

0 - 5

26 oktober 2022 19:35 Zaal 2
Stormachtig AVSB/Schipper accountants

3 - 7

26 oktober 2022 19:00 Zaal 1
van Heukelom Group Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

4 - 4

26 oktober 2022 19:00 Zaal 2
Grenzeloos Kort Stella boys/de Banjaard 1

1 - 12

19 oktober 2022 20:45 Zaal 1
Stella boys/de Banjaard 1 C.S. Telecom en IT

3 - 3

19 oktober 2022 20:45 Zaal 2
Grenzeloos Kort Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

0 - 5

19 oktober 2022 20:10 Zaal 1
van Heukelom Group AVSB/Schipper accountants

3 - 3

19 oktober 2022 19:35 Zaal 1
van Klinken montage Stormachtig

2 - 0

19 oktober 2022 19:00 Zaal 1
FC Kerkwerve/'t Oliegeultje de Strandloper/Ginsterveld 1

7 - 1

12 oktober 2022 21:55 Zaal 1
Grenzeloos Kort AVSB/Schipper accountants

1 - 8

12 oktober 2022 21:20 Zaal 1
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland C.S. Telecom en IT

2 - 2

12 oktober 2022 20:45 Zaal 2
van Heukelom Group Stormachtig

3 - 2

12 oktober 2022 20:10 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 1 de Strandloper/Ginsterveld 1

2 - 5

12 oktober 2022 19:35 Zaal 1
van Klinken montage FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

3 - 3

5 oktober 2022 21:20 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 1 FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

6 - 1

5 oktober 2022 20:45 Zaal 1
AVSB/Schipper accountants C.S. Telecom en IT

1 - 6

5 oktober 2022 20:10 Zaal 2
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland de Strandloper/Ginsterveld 1

4 - 3

5 oktober 2022 19:35 Zaal 2
van Klinken montage van Heukelom Group

5 - 2

5 oktober 2022 19:00 Zaal 1
Grenzeloos Kort Stormachtig

0 - 4

28 september 2022 21:20 Zaal 1
AVSB/Schipper accountants de Strandloper/Ginsterveld 1

2 - 4

28 september 2022 20:45 Zaal 1
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

2 - 1

28 september 2022 20:10 Zaal 1
Stormachtig C.S. Telecom en IT

0 - 6

28 september 2022 19:35 Zaal 1
Grenzeloos Kort van Heukelom Group

2 - 2

28 september 2022 19:00 Zaal 1
van Klinken montage Stella boys/de Banjaard 1

2 - 10

21 september 2022 21:20 Zaal 1
Stormachtig de Strandloper/Ginsterveld 1

2 - 3

21 september 2022 20:45 Zaal 1
AVSB/Schipper accountants FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

3 - 3

21 september 2022 20:10 Zaal 1
van Klinken montage Grenzeloos Kort

10 - 3

21 september 2022 19:35 Zaal 1
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland Stella boys/de Banjaard 1

5 - 2

21 september 2022 19:00 Zaal 1
van Heukelom Group C.S. Telecom en IT

1 - 8

14 september 2022 21:55 Zaal 1
van Heukelom Group de Strandloper/Ginsterveld 1

0 - 5

14 september 2022 21:20 Zaal 1
van Klinken montage Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

4 - 5

14 september 2022 20:45 Zaal 1
AVSB/Schipper accountants Stella boys/de Banjaard 1

2 - 8

14 september 2022 19:35 Zaal 1
Grenzeloos Kort C.S. Telecom en IT

0 - 5

14 september 2022 19:00 Zaal 1
Stormachtig FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

2 - 1

7 september 2022 21:20 Zaal 1
Grenzeloos Kort de Strandloper/Ginsterveld 1

0 - 5

7 september 2022 20:45 Zaal 1
Stormachtig Stella boys/de Banjaard 1

2 - 2

7 september 2022 20:10 Zaal 1
van Heukelom Group FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

0 - 5

7 september 2022 19:35 Zaal 1
van Klinken montage C.S. Telecom en IT

3 - 9

7 september 2022 19:00 Zaal 1
AVSB/Schipper accountants Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

0 - 5

De nummer laatst en één na laatst degraderen aan het eind van het seizoen naar de tweede klasse.

Delen