Pos Team G W T L DoelpuntenSaldo Ptn
1 Hanse Staalbouw 18 16 1 1 105 - 19+86 49
2 ASVB/J.R.van der Wekken Transport 18 13 3 2 104 - 52+52 41
3 Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk 18 12 2 4 104 - 39+65 38
4 Centerpoint Fietsen 18 11 1 6 67 - 49+18 34
5 Stella boys/de Banjaard 2 18 8 3 7 60 - 57+3 27
6 Toren Boys 18 7 1 10 57 - 51+6 21
7 de Strandloper/Ginsterveld 2 18 7 1 10 53 - 77-24 21
8 Kokosmakronen 18 6 2 10 67 - 73-6 20
9 Plan West Zierikzee 18 7 0 11 55 - 68-13 18
10 Hotel van Oppen/Oassis 19 6 1 12 48 - 76-28 18
11 Grenzeloos Kort 9 3 1 5 36 - 34+2 10
12 D.D.E.Z.O.M 18 0 0 18 27 - 188-161 -1

G=Gespeeld, W=Gewonnen, T=Gelijkspel, L=Verloren
Wedstrijd Uitslag
25 januari 2023 21:20 Zaal 1
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Hotel van Oppen/Oassis

4 - 1

25 januari 2023 20:45 Zaal 1
Plan West Zierikzee de Strandloper/Ginsterveld 2

0 - 5

25 januari 2023 20:10 Zaal 2
D.D.E.Z.O.M Toren Boys

1 - 17

25 januari 2023 19:35 Zaal 2
Kokosmakronen Hanse Staalbouw

0 - 3

25 januari 2023 19:00 Zaal 1
Grenzeloos Kort Centerpoint Fietsen

2 - 5

25 januari 2023 19:00 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 2 ASVB/J.R.van der Wekken Transport

1 - 8

18 januari 2023 21:20 Zaal 1
Plan West Zierikzee Toren Boys

3 - 2

18 januari 2023 21:20 Zaal 2
Kokosmakronen Hotel van Oppen/Oassis

4 - 3

18 januari 2023 20:45 Zaal 1
Stella boys/de Banjaard 2 Hanse Staalbouw

0 - 3

18 januari 2023 20:10 Zaal 1
Grenzeloos Kort de Strandloper/Ginsterveld 2

2 - 3

18 januari 2023 19:35 Zaal 1
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk D.D.E.Z.O.M

11 - 0

18 januari 2023 19:35 Zaal 2
Centerpoint Fietsen ASVB/J.R.van der Wekken Transport

6 - 5

11 januari 2023 20:45 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 2 Hotel van Oppen/Oassis

4 - 2

11 januari 2023 20:10 Zaal 1
Centerpoint Fietsen Hanse Staalbouw

3 - 4

11 januari 2023 20:10 Zaal 2
Grenzeloos Kort Toren Boys

4 - 0

11 januari 2023 19:35 Zaal 1
de Strandloper/Ginsterveld 2 ASVB/J.R.van der Wekken Transport

4 - 14

11 januari 2023 19:35 Zaal 2
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Kokosmakronen

5 - 2

11 januari 2023 19:00 Zaal 1
Plan West Zierikzee D.D.E.Z.O.M

13 - 3

4 januari 2023 21:20 Zaal 1
Centerpoint Fietsen Hotel van Oppen/Oassis

1 - 3

4 januari 2023 20:45 Zaal 2
Grenzeloos Kort D.D.E.Z.O.M

13 - 1

4 januari 2023 20:10 Zaal 1
de Strandloper/Ginsterveld 2 Hanse Staalbouw

0 - 5

4 januari 2023 19:35 Zaal 1
Toren Boys ASVB/J.R.van der Wekken Transport

5 - 0

4 januari 2023 19:35 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 2 Kokosmakronen

3 - 3

4 januari 2023 19:00 Zaal 1
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Plan West Zierikzee

3 - 1

21 december 2022 21:20 Zaal 1
de Strandloper/Ginsterveld 2 Hotel van Oppen/Oassis

2 - 3

21 december 2022 20:45 Zaal 1
Toren Boys Hanse Staalbouw

0 - 5

21 december 2022 19:35 Zaal 1
D.D.E.Z.O.M ASVB/J.R.van der Wekken Transport

0 - 5

21 december 2022 19:35 Zaal 2
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Stella boys/de Banjaard 2

2 - 1

21 december 2022 19:00 Zaal 1
Grenzeloos Kort Plan West Zierikzee

4 - 3

21 december 2022 19:00 Zaal 2
Centerpoint Fietsen Kokosmakronen

4 - 1

14 december 2022 21:20 Zaal 1
Plan West Zierikzee ASVB/J.R.van der Wekken Transport

6 - 7

14 december 2022 21:20 Zaal 2
Toren Boys Hotel van Oppen/Oassis

4 - 1

14 december 2022 20:10 Zaal 1
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Grenzeloos Kort

8 - 3

14 december 2022 19:35 Zaal 1
Centerpoint Fietsen Stella boys/de Banjaard 2

5 - 3

14 december 2022 19:00 Zaal 1
D.D.E.Z.O.M Hanse Staalbouw

1 - 21

14 december 2022 19:00 Zaal 2
de Strandloper/Ginsterveld 2 Kokosmakronen

3 - 9

7 december 2022 21:20 Zaal 2
de Strandloper/Ginsterveld 2 Stella boys/de Banjaard 2

3 - 5

7 december 2022 20:45 Zaal 2
D.D.E.Z.O.M Hotel van Oppen/Oassis

1 - 6

7 december 2022 20:10 Zaal 1
Toren Boys Kokosmakronen

6 - 2

7 december 2022 19:35 Zaal 1
Grenzeloos Kort ASVB/J.R.van der Wekken Transport

4 - 4

7 december 2022 19:00 Zaal 1
Plan West Zierikzee Hanse Staalbouw

3 - 4

7 december 2022 19:00 Zaal 2
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Centerpoint Fietsen

3 - 1

30 november 2022 21:05 Zaal 1
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk D.D.E.Z.O.M

11 - 0

30 november 2022 20:45 Zaal 2
Toren Boys Stella boys/de Banjaard 2

0 - 1

23 november 2022 21:20 Zaal 1
Plan West Zierikzee Hotel van Oppen/Oassis

4 - 1

23 november 2022 21:20 Zaal 2
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk ASVB/J.R.van der Wekken Transport

3 - 4

23 november 2022 20:45 Zaal 1
Hanse Staalbouw Grenzeloos Kort

6 - 1

23 november 2022 20:10 Zaal 1
D.D.E.Z.O.M Kokosmakronen

4 - 12

23 november 2022 20:10 Zaal 2
Toren Boys Stella boys/de Banjaard 2

0 - 6

23 november 2022 19:35 Zaal 1
de Strandloper/Ginsterveld 2 Centerpoint Fietsen

1 - 2

16 november 2022 20:45 Zaal 1
D.D.E.Z.O.M Stella boys/de Banjaard 2

4 - 9

16 november 2022 20:45 Zaal 2
Toren Boys Centerpoint Fietsen

0 - 1

16 november 2022 20:10 Zaal 1
Grenzeloos Kort Hotel van Oppen/Oassis

3 - 4

16 november 2022 19:35 Zaal 2
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk de Strandloper/Ginsterveld 2

10 - 2

16 november 2022 19:00 Zaal 1
Plan West Zierikzee Kokosmakronen

1 - 3

16 november 2022 19:00 Zaal 2
Hanse Staalbouw ASVB/J.R.van der Wekken Transport

0 - 1

9 november 2022 21:20 Zaal 2
D.D.E.Z.O.M Centerpoint Fietsen

2 - 10

9 november 2022 20:45 Zaal 1
Hotel van Oppen/Oassis ASVB/J.R.van der Wekken Transport

3 - 4

9 november 2022 20:45 Zaal 2
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Hanse Staalbouw

3 - 5

9 november 2022 19:00 Zaal 1
Plan West Zierikzee Stella boys/de Banjaard 2

6 - 3

9 november 2022 19:00 Zaal 2
de Strandloper/Ginsterveld 2 Toren Boys

2 - 1

2 november 2022 20:45 Zaal 2
Hotel van Oppen/Oassis Hanse Staalbouw

0 - 5

2 november 2022 20:10 Zaal 1
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Toren Boys

9 - 3

2 november 2022 20:10 Zaal 2
D.D.E.Z.O.M de Strandloper/Ginsterveld 2

3 - 10

2 november 2022 19:35 Zaal 1
Kokosmakronen ASVB/J.R.van der Wekken Transport

3 - 10

2 november 2022 19:00 Zaal 2
Centerpoint Fietsen Plan West Zierikzee

1 - 0

26 oktober 2022 21:55 Zaal 2
Plan West Zierikzee de Strandloper/Ginsterveld 2

0 - 5

26 oktober 2022 21:20 Zaal 1
Kokosmakronen Hanse Staalbouw

2 - 3

26 oktober 2022 21:20 Zaal 2
D.D.E.Z.O.M Toren Boys

2 - 5

26 oktober 2022 20:45 Zaal 1
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Hotel van Oppen/Oassis

13 - 1

26 oktober 2022 20:10 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 2 ASVB/J.R.van der Wekken Transport

4 - 5

19 oktober 2022 21:55 Zaal 1
Plan West Zierikzee Toren Boys

3 - 2

19 oktober 2022 21:20 Zaal 1
Centerpoint Fietsen ASVB/J.R.van der Wekken Transport

3 - 6

19 oktober 2022 20:10 Zaal 2
Kokosmakronen Hotel van Oppen/Oassis

3 - 3

19 oktober 2022 19:35 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 2 Hanse Staalbouw

2 - 2

12 oktober 2022 21:20 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 2 Hotel van Oppen/Oassis

3 - 2

12 oktober 2022 20:45 Zaal 1
de Strandloper/Ginsterveld 2 ASVB/J.R.van der Wekken Transport

2 - 7

12 oktober 2022 20:10 Zaal 1
Centerpoint Fietsen Hanse Staalbouw

1 - 3

12 oktober 2022 19:00 Zaal 1
Plan West Zierikzee D.D.E.Z.O.M

6 - 1

12 oktober 2022 19:00 Zaal 2
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Kokosmakronen

10 - 4

5 oktober 2022 21:55 Zaal 2
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Plan West Zierikzee

1 - 2

5 oktober 2022 21:20 Zaal 1
Toren Boys ASVB/J.R.van der Wekken Transport

2 - 2

5 oktober 2022 20:45 Zaal 2
Centerpoint Fietsen Hotel van Oppen/Oassis

9 - 1

5 oktober 2022 19:35 Zaal 1
Stella boys/de Banjaard 2 Kokosmakronen

5 - 3

5 oktober 2022 19:00 Zaal 2
de Strandloper/Ginsterveld 2 Hanse Staalbouw

1 - 5

28 september 2022 21:55 Zaal 2
de Strandloper/Ginsterveld 2 Hotel van Oppen/Oassis

2 - 0

28 september 2022 20:45 Zaal 2
Centerpoint Fietsen Kokosmakronen

5 - 3

28 september 2022 20:10 Zaal 2
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Stella boys/de Banjaard 2

3 - 3

28 september 2022 19:35 Zaal 2
Toren Boys Hanse Staalbouw

1 - 5

28 september 2022 19:00 Zaal 2
D.D.E.Z.O.M ASVB/J.R.van der Wekken Transport

0 - 12

21 september 2022 21:55 Zaal 2
Plan West Zierikzee ASVB/J.R.van der Wekken Transport

2 - 6

21 september 2022 21:20 Zaal 2
de Strandloper/Ginsterveld 2 Kokosmakronen

0 - 5

21 september 2022 20:45 Zaal 2
Toren Boys Hotel van Oppen/Oassis

6 - 2

21 september 2022 20:10 Zaal 2
Centerpoint Fietsen Stella boys/de Banjaard 2

3 - 6

21 september 2022 19:35 Zaal 2
D.D.E.Z.O.M Hanse Staalbouw

0 - 13

14 september 2022 21:20 Zaal 2
de Strandloper/Ginsterveld 2 Stella boys/de Banjaard 2

3 - 1

14 september 2022 20:45 Zaal 2
D.D.E.Z.O.M Hotel van Oppen/Oassis

2 - 8

14 september 2022 20:10 Zaal 1
Snackbar de Vuurtoren/Duinhouwer Las-montagewerk Centerpoint Fietsen

1 - 2

14 september 2022 19:35 Zaal 2
Toren Boys Kokosmakronen

3 - 2

14 september 2022 19:00 Zaal 2
Plan West Zierikzee Hanse Staalbouw

0 - 13


De nummers 1 en 2 promoveren aan het eind van het seizoen naar de eerste klasse.

Delen