1E KLASSE

Wedstrijd Uitslag
5 oktober 2022 19:00 Zaal 1
Grenzeloos Kort Stormachtig

-:-

5 oktober 2022 19:00 Zaal 2
van Klinken montage van Heukelom Group

-:-

5 oktober 2022 19:35 Zaal 2
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland de Strandloper/Ginsterveld 1

-:-

5 oktober 2022 20:45 Zaal 1
AVSB/Schipper accountants C.S. Telecom en IT

-:-

5 oktober 2022 21:20 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 1 FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

-:-

12 oktober 2022 19:35 Zaal 1
van Klinken montage FC Kerkwerve/'t Oliegeultje

-:-

12 oktober 2022 20:10 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 1 de Strandloper/Ginsterveld 1

-:-

12 oktober 2022 20:45 Zaal 2
van Heukelom Group Stormachtig

-:-

12 oktober 2022 21:20 Zaal 1
Bloemensuper/Phone Repair Zeeland C.S. Telecom en IT

-:-

12 oktober 2022 21:55 Zaal 1
Grenzeloos Kort AVSB/Schipper accountants

-:-

19 oktober 2022 19:00 Zaal 1
FC Kerkwerve/'t Oliegeultje de Strandloper/Ginsterveld 1

-:-

19 oktober 2022 19:35 Zaal 1
van Klinken montage Stormachtig

-:-

19 oktober 2022 20:10 Zaal 1
van Heukelom Group AVSB/Schipper accountants

-:-

19 oktober 2022 20:45 Zaal 1
Stella boys/de Banjaard 1 C.S. Telecom en IT

-:-

19 oktober 2022 20:45 Zaal 2
Grenzeloos Kort Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

-:-

26 oktober 2022 19:00 Zaal 1
van Heukelom Group Bloemensuper/Phone Repair Zeeland

-:-

26 oktober 2022 19:00 Zaal 2
Grenzeloos Kort Stella boys/de Banjaard 1

-:-

26 oktober 2022 19:35 Zaal 2
Stormachtig AVSB/Schipper accountants

-:-

26 oktober 2022 20:10 Zaal 1
FC Kerkwerve/'t Oliegeultje C.S. Telecom en IT

-:-

26 oktober 2022 20:45 Zaal 2
van Klinken montage de Strandloper/Ginsterveld 1

-:-

2E KLASSE

Wedstrijd Uitslag
5 oktober 2022 19:00 Zaal 2
de Strandloper/Ginsterveld 2 Hanse Staalbouw

-:-

5 oktober 2022 19:35 Zaal 1
Stella boys/de Banjaard 2 Kokosmakronen

-:-

5 oktober 2022 20:10 Zaal 1
Vikings D.D.E.Z.O.M

-:-

5 oktober 2022 20:45 Zaal 2
Centerpoint Fietsen Hotel van Oppen/Oassis

-:-

5 oktober 2022 21:20 Zaal 1
Toren Boys ASVB/J.R.van der Wekken Transport

-:-

5 oktober 2022 21:55 Zaal 2
Snackbar De vuurtoren Plan West Zierikzee

-:-

12 oktober 2022 19:00 Zaal 1
Plan West Zierikzee D.D.E.Z.O.M

-:-

12 oktober 2022 19:00 Zaal 2
Snackbar De vuurtoren Kokosmakronen

-:-

12 oktober 2022 19:35 Zaal 2
Vikings Toren Boys

-:-

12 oktober 2022 20:10 Zaal 1
Centerpoint Fietsen Hanse Staalbouw

-:-

12 oktober 2022 20:45 Zaal 1
de Strandloper/Ginsterveld 2 ASVB/J.R.van der Wekken Transport

-:-

12 oktober 2022 21:20 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 2 Hotel van Oppen/Oassis

-:-

19 oktober 2022 19:00 Zaal 2
Vikings de Strandloper/Ginsterveld 2

-:-

19 oktober 2022 19:35 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 2 Hanse Staalbouw

-:-

19 oktober 2022 20:10 Zaal 2
Kokosmakronen Hotel van Oppen/Oassis

-:-

19 oktober 2022 21:20 Zaal 1
Centerpoint Fietsen ASVB/J.R.van der Wekken Transport

-:-

19 oktober 2022 21:55 Zaal 1
Plan West Zierikzee Toren Boys

-:-

26 oktober 2022 19:35 Zaal 1
Vikings Centerpoint Fietsen

-:-

26 oktober 2022 20:10 Zaal 2
Stella boys/de Banjaard 2 ASVB/J.R.van der Wekken Transport

-:-

26 oktober 2022 20:45 Zaal 1
Snackbar De vuurtoren Hotel van Oppen/Oassis

-:-

26 oktober 2022 21:20 Zaal 1
Kokosmakronen Hanse Staalbouw

-:-

26 oktober 2022 21:20 Zaal 2
D.D.E.Z.O.M Toren Boys

-:-

26 oktober 2022 21:55 Zaal 2
Plan West Zierikzee de Strandloper/Ginsterveld 2

-:-

BEKER

Delen